Olympische Spelen 2018 Schaatsen Wedstrijden Programma Uitslagen

Olympische Spelen 2018 Schaatsen Wedstrijden Programma Uitslagen Logo

Olympische Spelen 2018 Schaatsen Wedstrijden Programma Uitslagen Medailles. Van vrijdag 9 februari 2018 (openingsceremonie) tot en met zondag 25 februari 2018 worden in Korea de Olympische Winterspelen 2018 gehouden. De wedstrijden schaatsen beginnen op zaterdag 10 februari 2018 met de 3000 meter voor vrouwen en eindigen met de massastart voor vrouwen en mannen op zaterdag 24 februari 2018. De schaatswedstrijden worden verreden op de Gangneung Science Oval schaatsbaan.

OLYMPISCHE SPELEN 2018 SCHAATSEN WEDSTRIJDEN
Hieronder is het Olympische Spelen 2018 schaatsen wedstrijden programma te vinden inclusief het begintijdstip dat is aangegeven in Nederlandse tijd. Ook zijn de Nederlandse schaatsers die zich gekwalificeerd hebben per afstand aangegeven.

Zaterdag 10 februari 2018 | 3000 meter vrouwen
Aanvang: 12:00 uur
Nederlanders: Carlijn Achtereekte, Antoinette de Jong, Ireen Wüst

UITSLAG 3000 METER VROUWEN
1. Carlijn Achtereekte (Nederland) | tijd: 3.59,21
2. Ireen Wüst (Nederland) | tijd: 3.59,28 (+0,07 seconden)
3. Antoinette de Jong (Nederland) | tijd: 4.00,02 (++0,81 seconden)

Zondag 11 februari 2018 | 5000 meter mannen
Aanvang: 08:00 uur
Nederlanders: Jan Blokhuijsen, Sven Kramer, Bob de Vries

UITSLAG 5000 METER MANNEN
1. Sven Kramer (Nederland) | tijd: 6.09,76 (Olympische record)
2. Ted-Jan Bloemen (Canada) | tijd: 6.11,61
2. Sverre Lunde Pedersen (Noorwegen) | tijd: 6.11,61

Maandag 12 februari 2017 | 1500 meter vrouwen
Aanvang: 13:30 uur
Nederlanders: Lotte van Beek, Marrit Leenstra, Ireen Wüst

UITSLAG 1500 METER VROUWEN
1. Ireen Wüst (Nederland) | tijd: 1.54,35
2. Miho Takagi (Japan) | tijd: 1.54,55
3. Marrit Leenstra (Nederland) | tijd: 1.55,26

Dinsdag 13 februari 2018 | 1500 meter mannen
Aanvang: 12:00 uur
Nederlanders: Kjeld Nuis, Patrick Roest, Koen Verweij

UITSLAG 1500 METER MANNEN
1. Kjeld Nuis (Nederland) | tijd: 1.44,01
2. Patrick Roest (Nederland) | tijd: 1.44,86
3. Kim Min-seok (Zuid-Korea) | tijd: 1.44,93

Woensdag 14 februari 2018 | 1000 meter vrouwen
Aanvang: 11:00 uur
Nederlanders: Marrit Leenstra, Jorien Ter Mors, Ireen Wüst

UITSLAG 1000 METER VROUWEN
1. Jorien Ter Mors (Nederland) | tijd: 1.13,56
2. Nao Kodara (Japan) | tijd: 1.13,82
3. Miho Takagi (Japan) | tijd: 1.13,98

Donderdag 15 februari 2018 | 10 kilometer mannen
Aanvang: 12:00 uur
Nederlanders: Jorrit Bergsma, Sven Kramer

UITSLAG 10000 METER MANNEN
1. Ted-Jan Bloemen (Canada) | tijd: 12.39,77
2. Jorrit Bergsma (Nederland) | tijd: 12.41,98
3. Nicola Tumolero (Italië) | tijd: 12.54,32

Vrijdag 16 februari 2018 | 5000 meter vrouwen
Aanvang: 12:00 uur
Nederlanders: Esmee Visser, Annouk van der Weijden

UITSLAG 5000 METER VROUWEN
1. Esmee Visser (Nederland) | tijd: 6.50,23
2. Martina Sablikova (Tsjechië) | tijd: 6.51,85
3. Natalja Voronina (Rusland) | tijd: 6.53,98

Zaterdag 17 februari 2018 | geen wedstijden

Zondag 18 februari 2018 | 500 meter vrouwen
Aanvang: 12:00 uur
Nederlanders: Anice Das, Marrit Leenstra, Jorien Ter Mors
Zondag 18 februari 2018 | Ploegenachtervolging mannen (kwalificatie)
Nederlanders: Jan Blokhuijsen, Sven Kramer, Koen Verweij

UITSLAG 500 METER VROUWEN
1. Nao Kodaira (Japan) | tijd: 36,94
2. Lee Sang-hwa (Zuid-Korea) | tijd: 37,33
3. Karolína Erbanová (Tsjechië) | 37,34

Maandag 19 februari 2018 | 500 meter mannen
Aanvang: 12:00 uur
Deelnemers: Ronald Mulder, Jan Smeekens, Kai Verbij
Maandag 19 februari 2018 | Ploegenachtervolging vrouwen (kwalificatie)
Nederlanders: Antoinette de Jong, Marrit Leenstra, Ireen Wüst

UITSLAG 500 METER MANNEN
1. Håvard Holmefjord Lorentzen (Noorwegen) | tijd: 34,41
2. Cha Min-kyu (Zuid-Korea) | tijd: 34,42
3. Gao Tingyu (China) | tijd: 34,62

Dinsdag 20 februari 2018 | geen wedstrijden

Ploegenachtervolging vrouwen (finale)
Aanvang: 12:00 uur
Nederlanders: Antoinette de Jong, Marrit Leenstra, Ireen Wüst
Woensdag 21 februari 2018 | Ploegenachtervolging mannen (finale)
Nederlanders: Jan Blokhuijsen, Sven Kramer, Patrick Roest, Koen Verweij

ITSLAG PLOEGENACHTERVOLGING VROUWEN
1. Japan (goud) | tijd: 2.53,89
2. Nederland (zilver) | tijd: 2.55,48
3. Verenigde Staten (brons) | tijd: 2.59,27

UITSLAG PLOEGENACHTERVOLGING MANNEN
1. Noorwegen (goud) | tijd: 3.37,32
2. Zuid-Korea (zilver) | tijd: 3.38,52
3. Nederland (brons) | tijd: 3.38,40

Donderdag 22 februari 2018 | geen wedstrijden

Vrijdag 23 februari 2018 | 1000 meter mannen
Aanvang: 12:00 uur
Nederlanders: Kjeld Nuis, Kai Verbij, Koen Verweij

UITSLAG 1000 METER MANNEN
1. Kjeld Nuis (Nederland) | tijd: 1.07,95
2. Håvard Lorentzen (Noorwegen) | tijd: 1.07,99
3. Tae-Yun Kim (Zuid-Korea) | tijd: 1.08,22

Zaterdag 24 februari 2018 | massastart vrouwen en mannen
Aanvang: 12:00 uur
Nederlanders (vrouwen): Irene Schouten, Annouk van der Weijden
Nederlanders (mannen): Sven Kramer, Koen Verweij

UITSLAG MASSASTART VROUWEN
1. Nana Takagi (Japan)
2. Kim Bo-Reum (Zuid-Korea)
3. Irene Schouten (Nederland)

UITSLAG MASSASTART MANNEN
1. Lee Seung-hoon (Zuid-Korea)
2. Bart Swings (België)
3. Koen Verweij (Nederland)

Datum

- Datum: Zaterdag 10 Februari 2018
- Datum: Zondag 11 Februari 2018
- Datum: Maandag 12 Februari 2018
- Datum: Dinsdag 13 Februari 2018
- Datum: Woensdag 14 Februari 2018
- Datum: Donderdag 15 Februari 2018
- Datum: Zondag 18 Februari 2018
- Datum: Maandag 19 Februari 2018
- Datum: Woensdag 21 Februari 2018
- Datum: Vrijdag 23 Februari 2018
- Datum: Zaterdag 24 Februari 2018

Olympische Spelen 2018 Schaatsen Wedstrijden Programma Uitslagen Locatie en Toegang
Heel Nederland
Categorie:  Olympische-Spelen, Schaatsen, Sport, Winter
Voor meer info
NEDERLANDSE SCHAATSERS OS 2018 >
Deel dit evenement
evenement logo    Bekijk meer evenementen »
evenement aanmelden    Meld zelf een evenement aan »
 
Aan de op deze pagina genoemde prijzen en informatie kunnen geen rechten ontleend worden.